Menüü
Your Cart

Giuliano XBoss

Giuliano XBoss
Uus -100 % Tellitav toode
Giuliano XBoss
0.00€
0.00€
Käibemaksuta: 0.00€
  • Laoseis: Tellitav toode
  • Mudel: Giuliano XBoss

XBossi superautomaatne kontaktivaba, hoovavaba rehvivahetaja on järjekordne oluline samm rehvivahetajate arengus. See põhineb patenteeritud SA FAST süsteemil (turvaline rattal FAST tööl) ja kehastab parimat Giuliano tehnoloogiat.
Nende juhiste järgi loodud uus XBossi rehvivahetaja pakub ainulaadset, uskumatult täiustatud ja seni kõige uuenduslikumat Giuliano kogemust: piisab vaid rehvi asukoha määramisest enne töö alustamist kahe laserosuti (Twin Lasers) abil. Kui asend on seatud, on kõik funktsioonid järjest automaatsed tänu meie TriTool süsteemile, mis koosneb kolmest sõltumatust paigaldus-/demonteerimistööriistast.
Varustatud XTooliga, mis on tõeline kontaktivaba hoovavaba rehvidemonteerimisseade (Giuliano eksklusiivne patent). Olenemata sellest, millist tüüpi rehviga te töötate, on tänu XToolile protseduur alati sama tavaliste, tühjaks sõitvate või "äärmuslike" UHP madala profiiliga rehvidega.
Kõik töövahendid ja seadmed töötavad motoinvertersüsteemiga, ülitäpsed ja võimsad.
Helme purunemisketaste kaarliikumine võimaldab ketastel sihilikult töötada velje keskmise auguga valesti joondatud asendis (Center Driven Concept), tagades sellega ketaste parema ja kiirema läbitungimise velje keskkoha suunas tavapärasel päripäeva liikumisel. pöörlemine ja helmeste murdumise aja vähendamine ühe pöördega.
XBoss rehvivahetaja sobib igasuguste sõiduautode ja LCV rehvide paigaldamiseks/eemaldamiseks alates 12" kuni 30" (max velje läbimõõt 1200 mm./47", max velje laius 406 mm./16") ja see on soovitatav tipptasemel professionaalsetele rehvispetsialistidele, kes hooldavad tühja ja UHP rehve ilma tööriista/velje kontaktita.

Funktsioonid
Topeltõlgade/ketta  velje lahtisurumissüsteem, jõuallikaks motoinverter;
Rehvi lahtisuruja kettad on velje keskkohaga veidi, kuid tahtlikult valesti joondatud, et paremini ja kiiremini pressida ning koheselt randi lahti saada, Center Driven Concept (Giuliano patent);
Varustatud TriTool süsteemiga, tööriistade sünkroniseeritud liigutused nii paigaldamiseks kui ka demonteerimiseks (patendi ootel);
Kahekordne pöörlemiskiirus pedaali ja motoinverteri abil;
Patenteeritud SMART LOCK ülikiire rattakinnitussüsteem läbi koonuse ja võlli Smart Lock mutriga;
Kõik liigutused motoinverterilt;
XTool kontaktivaba hoovavaba rehvidemonteerimisseade (Giuliano patent);
Ratta positsioneerimine mootoriga kinnituspadruni ja laserosutitega (patendi ootel);
Rehvi täitmine pedaaliga (standardne);
Juhtimine pedaali ja juhtnuppudega juhtkonsooliga;
Varustatud BP1 Plus helmeste pressimishoovaga (standard), mis on varustatud isesalvestusfunktsiooniga (Giuliano patent);
Varustatud tõstukiga (standardne);
Sobib Tubeless rehvi rantide istmesüsteemile (valikuline).
WDK: versioon on saadaval nõudmisel

Sildid: Giuliano XBoss