Menüü
Your Cart

Puuteekraani ja kiirkinnitusega rattabalansipink CEMB ER80SE

Puuteekraani ja kiirkinnitusega rattabalansipink CEMB ER80SE
Uus Laos -24 %
Puuteekraani ja kiirkinnitusega rattabalansipink CEMB ER80SE
6,098.78€
8,052.00€
Käibemaksuta: 4,999.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: CEMB ER80 SE

Vormel 1 valis puutetundliku paneeliga rataste tasakaalustamise masina! Suure jõudlusega digitaalne rataste tasakaalustaja, mis on välja töötatud tasakaalustamiseks iga etapi hõlbustamiseks ja kiirendamiseks. ER80SE valiti F1 maailmameistrivõistluste poolt kõigi nende rataste tasakaalustamiseks. Alates 2012. aastast on kolmkümmend ER80SE-d lõputult töötanud oma ülemaailmsetel radadel, tagades turvalisuse ja jõudluse kõikidele meeskondadele.

 Ergonoomiline disain ErgoFasti tasakaalustusmasinate sari on välja töötatud selleks, et pakkuda operaatorile parimaid võimalikke töötingimusi. Iga käepärases asendis tööriist, täielik juurdepääs velje sisemisele osale, kõik käeulatuses olevad tarvikud ja puutepaneel on vaid mõned eelised, mis on meie lõppkasutajatele välja töötatud. Rattaandmete tuvastamine Automaatne mõõtur vahemaa ja läbimõõdu sisestamiseks (kuni kuni 28-tollised veljed) ja LA Sonar seade ratta laiuse mõõtmiseks võimaldavad kohe tuvastada kõik vajalikud ratta parameetrid. Kleepuv vastukaalu positsioneerimine SPOTTER LaserWheeli abil, mis on lukustatud asendisse kaalurakenduste jaoks, LED-tuli tööpiirkonna valgustamiseks siseosas velg ja SPOTTER Laser vastukaalude täpseks positsioneerimiseks tagavad täiusliku tasakaalustamise ühe keerutusega.OPB: ühe tasapinna tasakaalustamineOPB (One Plane Balancing) kõrvaldab nii staatilise kui dünaamilise tasakaalustamatuse ühe vastukaaluga, näidates täpset asendit. rakendage raskust velje sees. Tasakaalustaja tuvastab automaatselt, kas mõlemat tasakaalustamatust on võimalik ainult ühe raskusega korrigeerida, ja aktiveerib OPB programmi (One Plane Balancing). Tõeline revolutsioon rataste tasakaalustamises. OPB säästab teie aega ja raha, maksimeerides samal ajal teie tootlikkust.AutoAdaptive ModeUudne tolerantsi arvutamise süsteem AutoAdaptive Mode põhineb vastuvõetavale tajutavale vibratsioonile vastava jääktasakaalu piirväärtuse hindamisel. Iga tasakaalustatud ratta puhul tuvastab tarkvara automaatne kohanemisrežiim kaalu ja mõõtmed ning arvutab tolerantsi väärtuse, mis tühistab igasuguse roolil tajutava vibratsiooni. Automaatne kohanemisrežiim tagab sõidu ajal kõrgeima mugavuse ja säästab koos OPB programmiga tasakaalustamise aega. Automaatne lähenemine Kui mõõtmise käivitamine on lõppenud, peatub ratas tänu automaatse lähenemise süsteemile automaatselt umbes 15° vastukaalu täpsest rakenduskohast. , võimaldades operaatoril seda väikese liigutusega õigesti positsioneerida.Ratta pneumaatiline lukustus (ER80SE)Kaks 250 kg suurust jõudu tekitavat gaasivedru tagavad ratta kiire ja pideva lukustumise. 4 ratta rehvikomplekt on tasakaalustatud samades tingimustes. (SE versioon)


HubMatch Kui masin on varustatud EMS Sonariga, tuvastab HubMatch ratta tasakaalutuse ja ka ratta kõrgeima punkti (1. harmoonilised) ja kuvab selle ekraanil, et võimaldada ratta paigaldamist sõidukile, nii et velje paigutamisel lihtsalt sobitatakse mehaanilised vahed. rummul kõrvaldab ekstsentrilisuseIndustry 4.0 komplekti (valikuline)Industry 4.0 komplekt võimaldab töökoja tegevust täielikult kontrollida tänu võimalusele planeerida igapäevast tegevust, sisestades rataste arvu, mis tahes tegevuse algusaja ja masina, mis kasutatakse ressursside optimeerimiseks ja ajaraiskamise vältimiseks.
Omavahel ühendatud süsteem, mis põhineb masinale kokkupandud juhtpaneelil ja spetsiaalselt CEMB jaoks välja töötatud arvutitarkvaral (Tyre Shop 4.0).